Player Name Positions School Grad Year
Aaron Smith C Gray Creek 2020
Aaron Turner RHP, 3B Hibriten 2018
AJ Javitt OF, LHP St.Johns Catholic Prep 2018
AJ Jaworowski SS, 2B Ft Mill 2020
Alec Lay LHP, OF Union County 2018
Alex Anderson MINF, OF Richmond Sr 2019
Andres Enriquez OF, 1B St Johns 2020
Andrew Tilley RHP South Stokes 2018
Anthony Molinari MINF, 3B Chaminade - NY 2018
Austin Watts SS, 2B st. Mary's Ryken 2019
Bailey Helms 2B, SS York Prep Academy 2020
Brad Schmertzler OF Hibriten HS 2018
Braedon Johnson RHP, 1B Riverside 2019
Bryant Skurbe OF Monroe Township 2020
Caleb Cozart 1B, C - 2019
Caleb Ware OF, MINF University 2018
Cameron Hubbard CF Easton Area HS 2019
Cameron Walker MINF Canon McMillan 2019
Casey Shipman RHP, MINF, OF Grays Creek 2019
Chase Burroughs C, 3B Chopticon 2019
Chase Conklin 2B, SS Bishop Eustace Prep 2020
Chase Crosby 1B DeMatha Catholic 2019
Chase Dougherty OF, C Indian Land 2020
Chase Orrock OF JM Robinson 2018
Chase Webb RHP, OF Randleman 2018
Chris Monteleone 3B, RHP Northwest Carrabbus 2018
Christian Kinsley MINF, RHP Parkland 2018
Danny Bagwell RHP, 3B Kings Mountain 2018
David Laurenti CF Redondo Union 2018
Devin Johnson 1B Providence 2018
Dosi Jonas MINF, OF East Gaston 2018
Duval Rodriguez 2B, SS St. Brendan 2020
Dylan Helms C Fort Mill 2020
Dylan Smoak LHP, 1B York Comprehensive 2020
Ethan Kiple 3B, 1B Century HS 2018
Evan Pawlowski C, 3B East Lincoln 2018
Gabriel Sjostrom LHP, 1B SW Miami 2020
Garrett Howard OF, MINF Courtland 2018
Gavin Grant 2B, SS Pallyup HS 2018
Harrison Bobbit C, RHP AG Middle 2021
Harrison Ickes RHP, OF Lake Howell 2019
Howard Yee C, RHP Deering HS 2020
Isaac Gonzales LHP, 1B Pine Forest 2020
Isaiah Bennett P, MINF Pine Forest HS 2019
Jack Metzger SS, RHP Boerne Champion 2018
Jack Singleton RHP Myers Park 2018
Jacob Revels 3B, C Grays Creek 2020
Jajuan Wright OF Charlotte Christian 2018
Jake Andrey 3B, RHP Cherry Hill East 2019
Jake Bidoglio 3B South Point 2020
Jason Montague OF, MINF Southern Nash 2019
Jason White MINF, RHP Jay M Robinson 2018
Javier Martinez OF, SS Fuquay Varina 2018
Jaylen Mack C, 3B Red Springs HS 2019
Jeremy Beamon 3B Charlotte Christian 2020
Jesse Harkey C, P Parkwood HS 2019
Joe Harrison LHP North Rowan 2018
Joe Wozny RHP, OF The Stony Brook School 2020
Jonathan Jagielski LHP Char Christian 2018
Jordan Thurmond SS, RHP Rock Hill 2020
JP Perez OF, LHP Lake Norman 2018
Julian Jackson 1B, RHP Hillgrove 2018
Justin Kell RHP, OF Fort Mill 2019
Kamau Cooley MINF, RHP Avalon 2018
Kei Yamagishi 3B, RHP Carolina Friends 2018
KeiJhuan James C, RHP Ofallon Township 2020
Kody Redmond C West Forsyth 2018
Konni Durschlag SS, RHP St Mark Middle 2020
Koty Proctor 1B, LHP Wesleyan 2018
Landen Harris RHP, MINF South View 2019
Leonard Meade LHP, 1B Charles H. Flowers 2020
Logan Blattau LHP No. Gaston 2019
Luke Gregory C, INF Council Rock South 2020
Luke Harris 3B, RHP, OF Lewisville 2020
Luke Hutchinson RHP, 1B - 2020
Luke Little LHP, 1B East Mecklenburg 2018
Matt Wood C Pine Richland Gastonia 2019
Matthew Day OF Riverdale Baptist 2018
Mitchell Salvino OF Charlotte Catholic 2019
Nicholas Fajardo OF Jordan 2018
Nicholas LoMonaco CF, SS William Floyd 2019
Nicolas Curtis C Fort Mill 2020
Noah Chapman SS, 2B Rock Hill HS 2019
Oliver Kelley OF, MINF East Coweta 2019
R.J. Scholtus III OF, SS Myers Park 2020
Randy Floyd MINF, RHP Fairmont 2018
Raul Guillermo C, 1B St. Brendan 2020
Ray Torres C, INF Providence 2018
Ray Williams 2B, SS Cedar Grove 2019
Riley Brody 1B, OF Pittston Area 2019
Rohan Handa LHP, 1B Cannon 2018
Rusty Nicholson C Reagan HS 2018
Stephen Ridge SS, 2B Marvin Ridge 2018
Steven Gonzalez MINF, 3B - 2019
Syncere Pittman OF, MINF, RHP South Central 2018
Tremayne Cobb Jr. SS, SS Charles Herbert Flowers 2019
Trevor Nanney RHP Crest Senior 2019
Trey Tujetsch P, OF Ardrey Kell HS 2019
Ty Choplin OF Westchester County Day 2019
Tyler Bischke MINF, OF Hampton 2019
Will Baumhofer 2B Greenville 2020
Will Long C, 1B David Crockett 2018
Will Samuelson 1B, 2B Char Catholic 2019
Zach Roberts 3B, OF Chopticon 2018
Zachary Lyon OF, 1B Wakefield 2018