Player Name Positions School Grad Year
Adam Fischer LHP, 1B West Potomac 2020
Adam Kuzmicki OF, RHP Battlefield 2021
Adam Webb C, 1B Forest Park 2020
Aidan Burns RF, LHP Osbourn Park 2020
Aidan Henderson SS, RHP Colonial Forge 2019
Aidan Sanderson SS, RHP West Potomac 2020
Aiden Tierney C, OF Colonial Forge 2020
Albert Redding RHP, 1B Patriot 2020
Andrew Barbour C Bishop O'Connell 2018
Andrew Casey 3B, RHP Patriot 2019
Andrew Frye C, UTIL Forest Park 2019
Andrew Kanellis OF Robinson 2019
Anthony Avvisato 1B, RHP Bishop O'Connell 2020
Anthony Gioffre SS, RHP ad fontes 2021
Anthony Iannizzi OF Heritage 2020
Anthony Simmons 2B, UTIL Woodbridge 2021
Austin Estridge RHP Battlefield HS 2018
Austin Fitzgerald C, UTIL Brentsville 2020
Austin Gutierrez 3B, 1B John Champe 2019
Bailey Collins 2B, SS Millbrook 2018
Ben Riddick C, OF Osbourne Park 2021
Benjamin Wroniewicz RHP, OF Freedom 2019
Braden Hussain OF, 1B Colgan 2021
Bradley Oliver CF, OF Patriot 2021
Braeden Deslippe 2B, 1B Brentsville 2020
Brandon Gudely RHP, 3B Robinson 2020
Brendin Farrell 2B, RHP Colgan 2020
Brian Sanders SS, RHP Westfield 2020
Brody Pickette UTIL, RHP Colgan 2021
Bryce Hickman 2B, SS South County 2019
Bryce Katahara C Langley 2019
Byron Coleman 2B, OF Hylton 2021
Cameron King LHP Berkeley Springs 2019
Cameron Mozingo-Morales RHP, 1B Osbourn Park 2020
Cameron Peacher 3B, 1B Freedom 2018
Casey Cook SS, RHP Freedom 2021
Chandler Ballenger LHP, 1B Millbrook 2019
Cody Scott CF, LF Brentsville 2021
Colby Shriner 3B, RHP centreville 2020
Colby Vollmer RHP Battlefield 2020
Cole Lucia OF Bishop McNamara 2019
Cole Lucia CF, LF Thomas Stone 2019
Cole Snead RHP, OF Battlefield 2020
Coleson Titus C, 2B Jefferson 2021
Connor Campbell LHP St Stephens St Agnes 2018
Connor Carroll RHP, 2B Mclean 2019
Connor Freeman SS, 2B Marshall 2018
Connor Kolarov RHP Freedom 2021
Conor Jersey 1B, 3B Patriot 2020
Cullen Kane C Battlefield 2020
Dane Camphausen 1B, RHP Landon 2019
Daniel Quintana SS, 3B Battlefield 2021
Danny Casey RF, C Battlefield 2021
David Grapes C, RHP Berkeley Springs 2019
David Onstott 1B, OF Osbourn Park 2021
Diego Barrett SS, RHP Hylton 2021
Drew Caroline C Freedom 2019
Drew Howser UTIL, RHP Fauquier 2020
Eddie Eisert RHP, SS Bishop O'Connell 2020
Eli Harpalani 2B, SS Pine Richland 2021
Eric Bohenek 3B, RHP Centreville 2020
Eric Hiett 2B, 3B Woodbridge 2021
Eric Sledge CF, 2B Stonewall Jackson 2020
Ethan Laird SS, RHP Colgan 2018
Ethan Macht C Robinson 2019
Ethan Marotske CF, RHP Hylton 2020
Evan Thomas RHP South County 2018
Evan Waldner RHP TC Williams 2019
Finn Wathne RHP, OF Robinson 2020
Fitzpatrick Halloran RHP James Madison 2020
Frank Buscemi RHP, OF Colgan 2021
Gabriel Jupiter 3B Freedom 2018
Gabriel Jupiter 3B, RHP Freedom 2018
Garett Cornell OF Brentsville 2018
Garrett Riley 1B, RF Colonial Forge 2020
Gavin Harpster OF Colgan 2020
Grant Barberich 3B, RHP Paul VI Catholic 2021
Hunter Meade SS, 2B Patriot High School 2018
Ian Huang LHP, OF Oakton 2020
Ian Tennyson SS, 2B Heritage 2021
Isaac Rodriguez 1B, 3B James Madison 2018
Jack Lamb RHP, 3B Woodbridge 2019
Jack Nathan LHP South Lakes 2018
Jack Quimby RHP, OF Gonzaga College 2019
Jack Quinn RHP Robinson 2018
Jack Thompson RHP, OF South Lakes 2020
Jackson Baird SS, RHP Battlefield 2021
Jackson Horton C Colgan 2020
Jacob Gladstone 1B Kettle Run 2018
Jacob Lawler C, RHP Battlefield 2020
Jacob Trumbo C, OF West Potomac 2020
Jaden Keuhner C John Champe 2020
Jaden Minnick OF, 3B Patriot 2019
Jake DeLisi RHP, SS, CF Brentsville 2019
Jakob Dudley 3B, RHP Culpeper County 2019
Jalen Tyson 1B, RHP Millbrook 2019
James Saunders, Jr. RHP, SS Patriot 2018
Jared Lease RHP, UTIL South County 2018
Jared Marrero 2B, SS Patriot 2018
Jared Molnar SS, 2B Loudoun Valley 2020
Jason Avallone RHP, 2B Brentsville 2021
Jay Cassady LHP, 1B Lake Braddock 2020
Jed Barrett SS, RHP Osbourn Park 2020
Jeffery Beavers C West Springfield 2019
Jeremy Swisher CF, LF Woodgrove 2021
Jimmy West OF, RHP Colgan 2020
Joey Castrilli RHP, SS West Potomac 2020
John Spaller RHP Maret School 2018
Jose Sigurani OF, RHP Charles J. Colgan 2021
Joseph Blackstone RHP, 2B Brentsville 2021
Joshua Cochrane OF Charles Herbert Flowers 2019
Joshua Liu 1B, 3B Freedom 2021
Joshua Mitchell RHP, CF Battlefield 2021
Joshua Snellbaker C, 2B Herndon 2019
Julian Moran CF, OF Battlefield 2018
Julian Rodriguez C, 1B Centreville 2019
Kaden Waller SS, CF Battlefield 2021
Kamau Cooley SS, 2B Avalon 2019
Keegan Doyle 1B, LHP Colonial Forge 2020
Keith Griffin C St Vincent Pallotti 2018
Kellum Stripling SS South County 2018
Kristian Asbury RHP, C Robinson Secondary 2020
Kristian Smith OF, RHP Millbrook 2021
Layne Freese 3B, SS Woodbridge 2020
Liam Gannon 2B, RHP Osbourn Park 2021
Liam Young RHP, 1B Colgan 2021
Logan Gear RHP Fairfax 2019
Logan Yi 1B John Champe 2020
Lucas Sorensen RHP, OF West Springfield 2021
Luke Churchill OF Millbrook 2019
Luke Churchill OF, RHP Millbrook 2019
Luke Mawyer 2B, SS Freedom South Riding 2020
Luke Payne RHP, SS Heritage Academy 2020
Malik Kabra C, UTIL Robinson Secondary 2020
Mark Wright OF Patriot 2020
Mason Posey RHP Brentsville 2018
Mason See RHP, 1B Sherando 2021
Matt Thomas C, 3B Lake Braddock 2018
Matthew Coritz UTIL, RHP Paul VI 2020
Micah Leuterio 2B, RHP Culpeper County 2018
Michael Michallas SS, RHP Oakton 2020
Mikey Yarborough 3B, RHP Woodbridge 2021
Myles Johnson OF, RHP St. Vincent Pallotti 2019
Nicholas Burch OF, 2B Leonardtown 2019
Nicholas Hemstreet C Heritage 2020
Nicholas Ortega LHP Paul VI 2019
Nick Famiglietti 3B, RHP Briar Woods 2020
Nick Lampl CF, C Heritage 2020
Noah Latta RHP, CF Patriot 2020
Noah Reale 3B, RHP Colgan 2020
Pasha McDonald 2B, CF Fairfax 2021
Pedro Mendez 2B, SS Osbourn Park 2018
Peter Benavides C, OF Battlefield 2020
Phaly Moravek SS Tuscarora 2020
Quinn Stromberg 2B, 3B Broad Run 2020
Reese Varley C, 1B Battlefield 2018
Ryan Baker SS Lake Braddock 2018
Ryan Bronder OF, 2B Centreville 2018
Ryan Lattomus SS, RHP Westfield 2020
Sabin Roane SS Fredericksburg Christian 2020
Sam Scott OF, OF Battlefield 2018
Sam Wilson LHP, 1B Centreville 2021
Samuel Kasprow SS, OF Annapolis 2019
Sean Goodhart CF, C Loudoun County 2021
Shane Saunders OF Osbourn Park 2020
Tanner Ray RHP, SS Colgan 2020
Thomas Russell RHP, 1B Paul VI Catholic 2018
Thomas Trinca OF, RHP Centreville 2020
Tre Williams SS, RHP South County 2020
Trevor Harris RHP, 1B Battlefield 2019
Tyler Garcia 2B Chantilly 2020
Tyler Garcia 2B, RHP Chantilly 2020
Will Dennis 2B, CF Fairfax 2021
Will Hilton RHP, OF Patriot 2020
William Balkin CF, OF PATRIOT 2018
William O’Shea 3B, SS Landon 2019
Xavier Jessie OF Rock Ridge 2018
Zachary Geesaman C, 3B Atholton (MD) 2020