Player Name Positions School Grad Year
Aaron Hale LHP Apopka 2019
Adiel Aguiar SS, 2B, C Windermere Preparatory 2019
Alec Johnson OF, RHP Lake Minneola 2020
Anthony Perez 3B, C University (Orange City) 2019
Ashton Blackwelder RHP Deland 2019
Austin Cymerman SS Hagerty 2019
Austin Tanner RHP Windermere Prep 2020
Benino Mendella 2B, OF IMG Academy 2019
Billy Graham Jr 1B, OF Jesuit 2021
Braden Forchic SS, 3B Saint John Paul II Academy 2019
Braden Golinski C Greenville (Greenville, SC) 2020
Brayden Woodburn 2B Oviedo 2020
Brody Norris RHP Lake Mary 2020
Brooks Rikeman C Orangewood Christian 2019
Cade Udell RHP Lake Mary 2020
Caden Marsters C, 3B Sarasota 2021
Camden Traficante SS, OF Spruce Creek 2020
Cameron Orie C, OF Spruce Creek 2020
Casey Roberts 3B, 1B, OF, RHP Lake Nona 2019
Christian Mahlstedt IV RHP Spruce Creek 2019
Christopher Lutz LHP, 1B Suncoast 2019
Dante Jensen RHP Cardinal Mooney Catholic High 2021
Dominic DeCarlo SS Tampa Jesuit 2021
Dylan Murray LHP Park Vista 2020
Elijah Botelle OF South Fork 2020
Eric Weiss RHP, 3B, OF Seminole Ridge 2020
Gage Ricker RHP, 2B Plant 2019
Garth Miller MINF Edgewater 22021
Gavin Schommer LHP, 1B Jensen Beach 2020
George Boring C Hagerty 2019
George Davis SS, INF Lakewood Ranch 2019
Grant Hidalgo 1B Lake Highland Preparatory 2020
Grant Trautweiler LHP Braden River 2020
Ian Burgin RHP Bloomingdale 2021
Jack Potter RHP The Kings Academy 2020
Jackson Bakich RHP Eustis 2020
Jackson Woodward RHP, UTIL Titusville 2019
Jacob Quigley OF The Masters Academy 2019
Jacob Trent RHP Edgewater 2019
Jaden Ross 2B, SS, RHP Riverview 2021
Jake Gerardi The King’s Academy 2019
Jake Mannarino LHP Park Vista 2019
James Carraher C Lake Mary 2021
Jarod Wingo 2B, RHP Plant City 2020
Jason Clark RHP, INF Allen D Nease 2020
Jason Hauck 1B, RHP Braden River 2019
Jason Woodward RHP, SS Titusville 2020
Jaxon Topel INF Niceville 2021
Jayden Burns 3B , RHP Lincoln 2021
Joel Haskin RHP, UTIL Real Life Christian Academy 2020
John Powell III RHP, 1B, 3B, OF Trinity Catholic 2019
Jordan Eggenberger RHP, 3B, OF Suncoast 2022
Joseph Lees RHP, OF Windermere Preparatory 2020
Joseph Simmons C Edgewater 2019
Josh Lundy P Lakewood Ranch 2019
Joshua Steidl C Saint Thomas Aquinas 2021
Justin Grecco SS, RHP, UTIL Lake Minneola / TNXL Academy 2020
Justin Lovell LHP Kings Academy 2020
Keegan Houser RHP Auburndale Senior 2019
Kelsen Johnson SS, UTIL, C Newsome 2021
Marcus Mastellone C, SS SouthFork 2019
Nathan Espinal SS, RHP Jupiter Christian 2020
Nathanial Sullivan OF, 1B, RHP Orangewood Christian 2020
Nicholas Lutz RHP, 1B Suncoast 2021
Nicolas Rodriguez SS, OF Jesuit Tampa 2021
Nolan Mason 3B, RHP, OF, 1B Trinity Catholic 2022
Parker Kwiatkowski RHP, 1B, 3B, SS Bishop Moore 2021
Pedro Gutierrez C Leto 2020
Quentin Graves RHP, SS, 2B Lake Mary Prep 2021
Robert Fox OF, 3B King's Avademy 2020
Ryan Bohner 3B, OF, RHP Camden County, GA 2019
Ryan Foderaro INF, RHP Cardinal Newman 2022
Ryan McCauley RHP South Fork 2019
Ryan Shuley C, 3B South Fork 2020
Ryan Taylor OF Merritt Island 2019
Sean McArdle C Seminole 2019
Seth Howerton 3B, RHP, UTIL Harmony 2019
Taylor Steier RHP, 2B, SS Lakewood Ranch 2020
Travis Gregory C Winter Park 2021
Trevor Rhymes RHP, 3B Clay High 2020
Tyler Long INF St. Petersburg 2019
Tyler Melik RHP Jensen Beach HS 2020
Vance Wimberly SS, 3B, RHP Orangewood Christian 2020
Zachary Weston MINF Lakewood Ranch 2020